3

Yläkoulun ja lukion myynti

Olemme mielellämme apunasi, kun pohdit uuden oppimateriaalin hankintaa.

Järjestämme vuosittain satoja koulutuksia ympäri Suomea. Koulutuksissamme opit esimerkiksi, miten Ohjaamo tukee jatkuvaa arviointia. Opastamme sinua myös digitaalisten tuotteidemme käytössä ja kerromme uutuuksistamme.

 

Ari Heiskanen

myyntiryhmän päällikkö
040 153 5996
ari.heiskanen@sanomapro.fi

Erja Hautakoski

myyntipäällikkö
040 5320 388
erja.hautakoski@sanomapro.fi

Piia Puolanne

myyntipäällikkö
050 338 8850
piia.puolanne@sanomapro.fi

Anu Laitinen

aluemyyntipäällikkö
0400 263 999
anu.laitinen@sanomapro.fi

Niko Leinonen

aluemyyntipäällikkö
044 292 2828
niko.leinonen@sanomapro.fi

Janne Metsäkylä

aluemyyntipäällikkö
044 272 4878
janne.metsakyla@sanomapro.fi

Pekka Pellinen

aluemyyntipäällikkö
040 526 4349
pekka.pellinen@sanomapro.fi

Minna Kytölä

aluemyyntipäällikkö
040 648 4700
minna.kytola@sanomapro.fi

Tiina Weckström

aluemyyntipäällikkö
041 317 4766
tiina.weckstrom@sanomapro.fi