3

Alakoulun myynti

Osaava myyntitiimimme on olemassa sinua varten: opastamme, tuemme ja pidämme huolen siitä, että tuotteemme tukevat opetustasi parhaalla mahdollisella tavalla.

Järjestämme vuosittain satoja koulutuksia ympäri Suomea. Koulutuksissamme opit esimerkiksi, miten Bingel-pelimaailmaa hyödynnetään osana alakoulun opetusta ja kuinka Ohjaamo tukee jatkuvaa arviointia. Opastamme sinua myös digitaalisten tuotteidemme käytössä ja kerromme mullistavista uutuuksistamme.

Tutustu myyntiimme »

 

Erja Hautakoski

myyntipäällikkö
040 5320 388
erja.hautakoski@sanomapro.fi

Ari Heiskanen

myyntiryhmän päällikkö
040 153 5996
ari.heiskanen@sanomapro.fi

Minna Kytölä

aluemyyntipäällikkö
040 648 4700
minna.kytola@sanomapro.fi

Anu Laitinen

aluemyyntipäällikkö
0400 263 999
anu.laitinen@sanomapro.fi

Niko Leinonen

aluemyyntipäällikkö
044 292 2828
niko.leinonen@sanomapro.fi

Janne Metsäkylä

aluemyyntipäällikkö
044 272 4878
janne.metsakyla@sanomapro.fi

Pekka Pellinen

aluemyyntipäällikkö
040 526 4349
pekka.pellinen@sanomapro.fi

Piia Puolanne

myyntipäällikkö
050 338 8850
piia.puolanne@sanomapro.fi